Säg hej till våra lärare

Klicka på våra lärare nedan för att höra mer om dem och vilka ämnen de undervisar i på Victum Gymnasium. Har du en fråga riktad till en specifik lärare är du välkommen att mejla.

Lärare Julia
Spela videoklipp

Julia Bäckström

Svenska, Samhällskunskap

julia.backstrom@victumgymnasium.se

Lärare Martin
Spela videoklipp

Martin Jonsson

Engelska, Samhällskunskap

martin.jonsson@victumgymnasium.se

Lärare Sammy
Spela videoklipp

Sammy Vallgren

Svenska, Historia

sammy.vallgren@victumgymnasium.se

Lärare Linda
Spela videoklipp

Linda Eriksson

Karaktärsämnen Vård och Omsorg

linda.eriksson@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Camilla Jangsell

Karaktärsämnen Barn och Fritid

camilla.jangsell@victumgymnasium.se

Lärare Hanna
Spela videoklipp

Hanna Persson

Karaktärsämnen Barn och Fritid

hanna.persson@victumgymnasium.se

Lärare Charlie
Spela videoklipp

Charlie Rubenson

Idrott, Religion

charlie.rubenson@victumgymnasium.se

Lärare Malin
Spela videoklipp

Malin Magnander

Karaktärsämnen Vård och Omsorg

malin.magnander@victumgymnasium.se

Lärare Mikael
Spela videoklipp

Mikael Martinsson

Matematik, Naturkunskap, Naturguidning

mikael.martinsson@victumgymnasium.se

Lärare Nour
Spela videoklipp

Nour Shaban

Resurs, Introduktionsprogrammet

nour.shaban@victumgymnasium.se

Lärare Jacob
Spela videoklipp

Jacob Söderman

Matematik, IKT

jacob.soderman@victumgymnasium.se

Lärare Sarah
Spela videoklipp

Sarah Thornberg

Svenskt teckenspråk

sarah.thornberg@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Tove Wallin

Matematik, Introduktionsprogrammet

tove.wallin@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Magnus Gavell

Akutsjukvård, Vård och Omsorg

magnus.gavell@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Tina Camper

Karaktärsämnen Vård och Omsorg

tina.camper@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Caroline Rundby

Svenska som andraspråk, engelska

caroline.rundby@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Anna Öberg

Karaktärsämnen Barn och fritid

anna.oberg@victumgymnasium.se

Spela videoklipp

Cecilia Lauritzen

Svenska, Svenska som andraspråk

cecilia.lauritzen@victumgymnasium.se

Vill du vara elev för en dag?