Lärare

Nedan listas samtliga lärare på Victum Gymnasium. Har du en fråga riktad till en specifik lärare är du välkommen att mejla.

 

Sammy Vallgren

Svenska, Historia
sammy.vallgren@victumgymnasium.se

Hanna Persson

Karaktärsämnen Barn och Fritid
hanna.persson@victumgymnasium.se

Linda Eriksson

Karaktärsämnen Vård och Omsorg
linda.eriksson@victumgymnasium.se

Emma Kowalczyk

Karaktärsämnen Vård och Omsorg
emma.kowalczyk@victumgymnasium.se

Camilla Jangsell

Karaktärsämnen Barn och Fritid
camilla.jangsell@victumgymnasium.se

Julia Bäckström

Svenska, Samhällskunskap
julia.backstrom@victumgymnasium.se

Martin Jonsson

Engelska, Samhällskunskap
martin.jonsson@victumgymnasium.se

Malin Magnander

Karaktärsämnen Vård och Omsorg
malin.magnander@victumgymnasium.se

Mikael Martinsson

Matematik, Naturkunskap, Naturguidning
mikael.martinsson@victumgymnasium.se

Fredrik Magnander

SO-ämnen, Idrott, Svenska som andraspråk
fredrik.magnander@victumgymnasium.se

Charlie Rubenson

Idrott, Religion
charlie.rubenson@victumgymnasium.se

Ulla Eklund

Karaktärsämnen Vård och Omsorg
ulla.eklund@victumgymnasium.se

Jacob Söderman

Matematik, IKT
jacob.soderman@victumgymnasium.se

Sarah Thornberg

Svenskt teckenspråk
sarah.thornberg@victumgymnasium.se

Nour Shaban

Lärarassistent
nour.shaban@victumgymnasium.se