Vi sätter människan i centrum mitt i centrum

Lärare

Lärare

Nedan listas samtliga lärare på Victum Gymnasium. Har du en fråga riktad till en specifik lärare är du välkommen att mejla.

Laura Bengtsson, SvA, Introduktionsprogrammet/språk
laura.bengtsson@victumgymnasium.se

Maria Engman, Karaktärsämnen BF
maria.engman@victumgymnasium.se

Linda Eriksson, Karaktärsämnen VO
linda.eriksson@victumgymnasium.se

Emma Kowalczyk, Karaktärsämnen VO
emma.kowalczyk@victumgymnasium.se

Camilla Jangsell, Karaktärsämnen BF
camilla.jangsell@victumgymnasium.se

Kith Johansson, Sv, SvA
kith.johansson@victumgymnasium.se

Martin Jonsson, Eng, Sh
martin.jonsson@victumgymnasium.se

Malin Magnander, Karaktärsämnen VO
malin.magnander@victumgymnasium.se

Mikael Martinsson, Ma, Nk, Naturguidning
mikael.martinsson@victumgymnasium.se

Håkan Petersson, Sv, Ps, LR-ombud, Skyddsombud
hakan.petersson@victumgymnasium.se

Charlie Rubenson, Idrott, Re
charlie.rubenson@victumgymnasium.se

Berit Strömberg, Karaktärsämnen VO
berit.stromberg@victumgymnasium.se

Jacob Söderman, Ma, IKT
jacob.soderman@victumgymnasium.se

Sarah Thornberg, Sv teckenspråk
sarah.thornberg@victumgymnasium.se

Sammy Vallgren, Hi
sammy.vallgren@victumgymnasium.se